Newsletter
O Blogu

O Blogu

Blog w dobie internetu nie jest czymś nadzwyczajnym. Sporo osób, firm i organizacji prowadzi blogi, aby dać wyraz swoim poglądom, pokazać się od innej strony, opisać ciekawe inicjatywy, oderwać się od „realu” i jego codziennych spraw, dokumentować swoje otoczenie lub po prostu jakoś zaistnieć w wirtualnym świecie. Wiedząc to, pewnie uznasz Czytelniku, że my również nie robimy nic nadzwyczajnego. I to prawda. Po co więc kolejny blog ? Odpowiedź jest tylko jedna: abyś mógł nas lepiej poznać. Pisząc „nas” mamy tu na myśli ludzi, którzy tworzą markę Streamsoft i jej produkty. Taka „bliższa znajomość” nie jest możliwa z poziomu firmowej strony internetowej czy produktowej, bo one temu nie służą. Co zatem zyskasz czytając naszego bloga ? Przede wszystkim wiedzę, która jest fundamentem tego co tworzymy i oferujemy klientom. Wiedza ta jest nie tylko efektem wykształcenia, ale również doświadczeń jakie codziennie zdobywamy tworząc bardzo merytoryczny i abstrakcyjny produkt jakim jest oprogramowanie …(„abstrakcyjny produkt” oznacza taki, którego nie można ocenić za pomocą zmysłów: zapachu, smaku, dotyku, itp.). Zobaczysz również na czym polega nasza praca, gdyż przez pryzmat różnych wpisów będziemy opowiadać jak realizujemy projekty informatyczne. Ponadto, będziemy Cię informować o nowinkach technologicznych ze świata oraz o naszych inicjatywach, które podejmujemy, aby odbiorca/klient lepiej rozumiał rolę takich narzędzi jak systemy ERP, CRM, MES, itp., w ocenie kondycji firmy.

Podsumujemy ideę stworzenia naszego bloga jednym zdaniem: „Najważniejsze to znaleźć zasadniczą, istotną prawdę o produkcie i przedstawić ją w sposób niekonwencjonalny, inteligentny, błyskotliwy, trafiający wprost do odbiorcy” (Amir Kassaei, dyrektor kreatywny agencji reklamowej DDB Worldwide, New York).

Dla kogo jest blog ?

Dla wszystkich zainteresowanych i niezainteresowanych systemami ERP, którzy lubią czytać o narzędziach informatycznych mających dwu-, trzy-, cztero-literowe i ...”więcej- literowe” skróty. Oraz dla wszystkich, którzy lubią programować, tworzą programy, uczą się programowania, żeby mogli zobaczyć z jakimi zadaniami czasem „zmagają się” programiści czy konsultanci.

Zapraszamy