Newsletter
„Światła, kamera, akcja” i … zaczynamy pierwszy film w branży e-commerce

„Światła, kamera, akcja” i … zaczynamy pierwszy film w branży e-commerce

Eobuwie.pl jest wiodącym sklepem na rynku e-commerce w Polsce. Zajmuje pierwsze miejsce w rankingu Internetowych Sklepów Obuwniczych Opineo.pl. Twórcy eobuwie.pl starają się, aby zakupy były przyjemne i proste, a podejście do klienta elastyczne. W jednym miejscu użytkownik ma kontakt z 25 tysiącami modeli butów i torebek ponad 400 polskich i zagranicznych marek. Bez konieczności wychodzenia z domu.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce adres www.eobuwie.pl, sprawdzić bogatą ofertę zaprezentowaną w przejrzysty sposób i złożyć zamówienie na wybrane produkty. Tak rozpoczyna się 24-godzinny proces realizacji zamówienia klienta.

Wszystkie złożone zamówienia trafiają do jednego miejsca – do systemu ERP Streamsoft Verto. System stanowi mocno rozwinięte i dobrze zorganizowane zaplecze e-sklepu, które jest w pełni zintegrowane z platformami sprzedażowymi, aukcyjnymi i innymi rozwiązaniami typu frond-end. Głównym zadaniem systemu jest przetwarzanie informacji o statusach realizacji zamówień, monitorowanie płatności, aktualizowanie stanów magazynowych, dokonywanie rezerwacji towaru, drukowanie etykiet i dokumentów, w tym listów przewozowych oraz automatyzacja powtarzalnych czynności, w celu skrócenia czasu ich realizacji.

Eobuwie.pl realizuje tysiące zamówień dziennie. Logistyka wysyłek zorganizowana jest na wysokim poziomie. Tysiące produktów składowanych w magazynach są dokładnie oznaczone. Wszystko po to, aby ułatwić ich lokalizację, a tym samym skrócić proces realizacji zamówienia.

Ten tekst stanowi zapowiedź filmu referencyjnego jaki kręcimy z firmą eobuwie.pl.