Newsletter
Written and Directed by Jola Uździcka

Written and Directed by Jola Uździcka

Gdy miałam dokładnie 20 lat mniej niż teraz, to na pytanie kim chciałabym zostać w przyszłości, odpowiadałam bez namysłu – reżyserem. Takim ważnym i nagradzanym co roku Oskarem. Reżyserem-skandalistą, który łamie konwencje, burzy stereotypy, komentuje w swoich firmach rzeczywistość w jakiej żyje i nie zgadza się na żaden kompromis. Wyobrażałam sobie jak podczas pokazów moich filmów, tłumy wypełniają kina na całym świecie. I każdy mówi tylko o tym, jak zmieniam obyczajowość, wpływam na modę i kulturę. I te niezliczona autografy, które rozdaję w drodze między jednym planem filmowym, a drugim, między pierwszym, a kolejnym spotkaniem każdego dnia.


To było 20 lat temu :). Co dzisiaj z tego zostało? Wspomnienie, wielka słabość do kina i …potrzeba kręcenia filmów, ale już zupełnie innych. Nie dostanę za nie ani Oskara ani Złotego Globu. Mam za to nadzieję, że będą podobały się odbiorcom, którym są dedykowane. Czyli firmom produkcyjnych i handlowym, które szukają systemu ERP i są ciekawe jak działa takie narzędzie, u tych którzy je wdrożyli.


Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmu o Rörets Polska – firmie produkcyjnej, która zaufała naszemu systemowi ERP Streamsoft Prestiż.

W trakcie realizacji są kolejne filmy, które również pokażę Czytelnikom bloga.

 

Jola Uździcka